phoneİletişim 0545 492 88 68 | info@uniroyalkimya.com

Responsive image

Hedeflerimiz

Uniroyal Kimya A.Ş. bugün Türkiye’nin 81 ilinde halı yıkamacıları destekleyen, sektörün gelişimine öncülük eden ve firmalara çözüm ortaklığı sunan kurumsal bir şirkettir. Halı yıkama sektöründeki ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilen ünlerimiz mühendislerimiz tarafından uzun süren bir çalışma sonucu hazırlanmış ve sizlere sunmaya hazır hale gelmiştir. Sektördeki değerli halı yıkamacıların müşteri sayılarını arttırmak, kaliteli hizmet vermelerini sağlamak ve yaşadıkları tüm sorunlara çözüm olmak amacıyla kurulmuştur. Bu doğrultuda amacımız ülkemizden başlayarak bütün Avrupa ülkelerine kadar ürünlerimizin ulaşmasını sağlamaktır.

Araştırmalar sonucu ortaya çıkan veriler gösteriyor ki, günlük hayatta sıkça kullanılan deterjanlarda bulunan ham maddeler insan sağlığında geri dönüşü olmaz hasarlara sebep olabiliyor. Bu sağlık sorunlarının artması ve ekolojik dengenin bozulması insanları organik içerikler aramaya yönlendirmiştir. Türkiye’de son yıllarda artan cilt kanseri ve solunum yolu hastalıklarının en büyük nedeni olarak ciltte atılması mümkün olmayan kimyasallar gösterilmiştir. Uniroyal Kimya halı şampuanlarının üretiminde bu tür ucuz ve insan sağlığına zararlı olan hiçbir madde kullanılmamıştır. Halıda kullanılan her ürün son kullanıcının sağlığını ve memnuniyetini düşünülerek bu sorumluluk bilinciyle geliştirilmiştir. Uniroyal Kimya'nın kuruluş amacı sağlıklı biyolojik ve üstün kaliteye sahip ürünlerle ülkesine ve tüm dünyaya hizmet etmektir.

Sadece halı yıkamada değil üzerinde Ar-Ge çalışmaları devam eden birçok üründe de aynı felsefeyle çalışıyor ve sizlerle kaliteyi tanıştırmak üzere durmaksızın yola devam ediyoruz.