phoneİletişim 0545 492 88 68 | info@uniroyalkimya.com

LEKE ÇIKARICILAR

Leke Çıkarma Kimyasalları

SULTRASPOT SET: Leke Kimyasalları seti 6 adet leke kimyasalı içerir.

SULTRASPOT COLOR: Tanin ve pigment içeren çay, kahve, şarap, çimen, meyve vs. lekeleri için kullanılır.

SULTRASPOT METAL: Pas ve eski kan lekeleri lekeleri için kullanılır.

SULTRASPOT MINERAL: Yapıştırıcı, boya, gres, tükenmez kalem, ruj gibi lekelerde kullanılır.

SULTRASPOT PROTEIN: Protein bazlı kan, süt, idrar, bira ve yiyecek gibi lekelerde kullanılır.

SULTRASPOT SOFT: Hassas tekstiller için ön leke giderici

SULTRASPOT TINT: Mürekkep lekeleri için solvent bazlı leke sökücü

LEKE ÇIKARICILAR

SEITZ DETA SORTIMENT

PURASOL : Yağ-bazlı lekeler için leke-çözücü ve leke-çıkarıcı temizlik ürünü Purasol ürünü tutkal, boya, vernik, yağ, makine yağı, cila, is lekesi, katran, oje, tükenmez kalem veya sakız gibi lekeleri çözer.

PDF DökümanQUICKOL : Islak- ve yağ-bazlı lekeler için leke-çözücü ve leke-çıkarıcı temizlik ürünü Quickol ürünü yağ lekesi, oje, ruj, katran, is lekesi, tükenmez kalem, keçeli kalem, ayakkabı cilası, cilt kremi, madeni yağ, cila, karbon kağıdı, ilaç, makine yağı, mayonez, balık yağı ve benzeri lekeleri çözer.

PDF DökümanLACOL : Boya, vernik ve tutkal lekeleri için leke-çözücü ve leke-çıkarıcı temizlik ürünü Lacol boya, vernik, tutkal, doğal ve sentetik reçine, doğal ve mineralli yağ veya gres yağı, oje, matelik asınma, tükenmez kalem, keçeli kalem, sabit mürekkep, ruj, mürekkep, cila ve kaynağı bilinmeyen yağ-bazlı lekeleri çözer.

PDF DökümanFRANKOSOL : Nemli lekeler için leke-çözücü ve leke-çıkarıcı temizlik ürünü Frankosol şeker, hardal, dondurma, küf, kola, albümin, bal, süt, likör, yiyecek, bira, çamur, çimen, çikolata, idrar ve diğer nemli lekeleri çözer.

PDF DökümanCAVESOL : Tanen ve tannik asidi lekeleri için leke-çözücü ve leke-çıkarıcı temizlik ürünü Cavesol kahve, çay, meyve, meyve suyu, parfüm, çimen, kola, tütün, şarap, ilaç lekelerini çözer

PDF DökümanBLUTOL : Kan ve albüminli lekeler için leke-çözücü ve leke-çıkarıcı temizlik ürünü Blutol ürünü kan, taze albümin, gıda, balık ve et sosları, süt ürünleri, dondurma, krema, çikolata, kakao, mayonez, sekerleme, mide salgıları ve diğer lekeleri çözer.

PDF DökümanCOLORSOL : Renkli lekeler ve izler için leke-çözücü ve leke-çıkarıcı temizlik ürünü Colorsol ürünü ruj, tükenmez kalem, şarap, hardal, ayakkabı cilası, mürekkep, yazıcı mürekkebi, makyaj ürünleri gibi doğal veya sentetik boya ihtiva eden renkli lekelerin yanı sıra kumaşlarda renk solmasına veya izlere neden olan lekeleri de çözer.

PDF DökümanLEKE ÇIKARICILAR

Hydret 1

Suda kullanılan leke-çözücü ve leke-çıkarıcı temizlik ürünü Hydret 1 boya, vernik, tutkal, yağ lekesi, tükenmez kalem, katran, oje, ruj, mürekkep ve benzeri yağ-bazlı lekeleri çözer.

PDF Döküman

Hydret 2

Suda kullanılan leke-çözücü ve leke-çıkarıcı temizlik ürünü Hydret 2 kan, albümin, yiyecek, süt ürünleri, dondurma, krema, bira, çikolata, kakao, şekerleme, çimen, idrar ve benzeri albüminli lekeleri çözer.

PDF Döküman

Hydret 3

Suda kullanılan leke-çözücü ve leke-çıkarıcı temizlik ürünü Hydret 3 kahve, çay, sarap, kola, meyve, meyve suyu, likör, tütün, çimen, parfüm, ilaç ve benzeri tanen-bazlı lekeleri çözer.

PDF Döküman

LEKE ÇIKARICILAR

Ferrol

Pas ve diğer metalik oksit lekelerinde kullanılan leke-çıkarıcı temizlik ürünü Ferrol ürünü pas, bakır pası ve diğer metalik oksit lekelerini çözer.

PDF Döküman